zmiana prezesa i zarzadu

Wszystko na temat naszej ukochanej spółdzielni.

Moderator: karol

zmiana prezesa i zarzadu

Postprzez janek » Pn wrz 24, 2012 12:09 pm

czy ten nasz prezes to jest w tej spoldielni chroniony przez unesco????????
janek

Re: zmiana prezesa i zarzadu

Postprzez wkarol1 » Wt wrz 10, 2013 5:40 am

słuchajcie chcecie zmienić prezesa , dowiedzieć się o jego zarobkach , wszystko to jest możliwe w ramach statutu spółdzielni ale czy to jest osiągalne w takim uświadomieniu i zainteresowaniu członków spółdzielni jakie jest obecnie , po jednym z zebrań grup członkowskich pan prezes powiedział mi że jeśli uda mi się przyprowadzić tylu członków spółdzielni że będą w stanie przegłosować jego pracowników to będę miał złote klamki w wiatrołopie I TAKA JEST PRAWDA ,NIKT SIĘ NIE CZŁONKÓW SPÓLDZIELNI NIE INTERESUJE SIĘ , NIKT NIE WIE NA JAKICH ZASADACH DZIAŁA SPÓŁDZIELNIA OPRÓCZ PRACOWNIKÓW, NA ZEBRANIACH GRUP CZŁONKOWSKICH KTÓRE ODBYWAJĄ SIĄ RAZ DO ROKU WIĘKSZOŚĆ STANOWIĄ PRACOWNICY I PRZEGŁOSOWUJĄ CO TYLKO CHCE PAN PREZES A WIĘC PRZED WSZYSTKIM PRZYJĘCIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO I PODWYŻKI PŁAC DLA PRACOWNIKÓW , SIEDZICIE W DOMACH I PISZECIE STRONY NA FORACH KIEDY ZGODNIE ZE STATUTEM ZAŁATWIANE SĄ ZA WAS WSZYSTKIE SPRAWY SPÓŁDZIELNI GŁOSAMI 263 PRACOWNIKÓW SPÓŁDZIELNI , BO NA KAŻDYM ZEBRANIU JEST ICH PRZYTŁACZAJĄCA WIĘKSZOŚĆ Z PRAWEM GŁOSU ( TO TEŻ TRZEBA BY BYŁO SPRAWDZIĆ) I ROBIĄ CO CHCĄ TO JEST PRZEDSTAWIENIE KTÓRE NAPRAWDĘ WARTO OBEJRZEĆ CHOCIAŻ RAZ W ŻYCIU ALE JAKOŚ TAM NIKT Z MIESZKAŃCÓW SIĘ NIE POJAWIA , NAWET TUTAJ JEST NAS GARSTKA, NAMAWIAŁEM SĄSIADÓW NA ZEBRANIE NIKT NIE PRZYSZEDŁ , CZYLI GODZĄ SIĘ NA TO CO SIĘ DZIEJE I PAN PREZES MOŻE ZARABIAĆ 20 TYS I NIC NIKOMU DO TEGO
wkarol1

Postprzez karol » Wt wrz 10, 2013 6:40 pm

niestety zangazowanie a przez to swiadomosc mieszkancow jest na poziomie dinozaura ale analizowalem juz w ktoryms poscie -chyba dotyczacym rozliczenia ogrzewania- jak to dziala
wiekszosc ludzi wogole nie ma pojecia nawet czastkowego jak dziala spoldzielnia nawet jak z kims rozmawiam i mowilem ze my jako czlonkowie spoldzielni to mozemy zmienic zarzad to patrzyli na mnie jakbym sie z ksiezyca urwal wiec kampania uswiadamiajaca jest niezbedna ale musza przemowic autorytety
nastepna sprawa ze duza czesc mieszkancow nie placi w terminie czynszu lub w cale i ma zadluzenie wiec ci ludzie na pewno nie beda zainteresowani usprawnieniem dzialania spoldzielni
jest grupa swiadomych nie najgorzej sytuowanych mieszkancow ale oni przewaznie zajeci sa swoimi sprawami i i za bardzo angazowac sie nie chca tym bardziej ze panuje jednak opinia wsrod mieszkancow ze w hutniku i tak nie jest zle wiec troche trudno o potencjalnych przeciwnikow prezesa
ale zeby nawet 600 osob sie nie bylo w stanie zmobilizowac to az dziwne
pozdrawiam wszystkich i zapraszam do kontaktu
karol

Postprzez wkarol1 » Wt wrz 10, 2013 7:23 pm

nie mam pojęcia jak zaaktywizować ludzi , u mnie w klatce od 3 tygodni zepsuty jest domofon i nikt tego nie zgłasza do spółdzielni chociaż wszyscy za naprawy płacimy , ja mógbym dawno to zrobić ale czekam na reakcje innych i nic powiem wam ile to jeszcze potrwa , niestety nie dorośliśmy do społeczeństwa obywatelskiego i nic nas nie usprawiedliwia bo wykonanie telefonu nie zajmuje czasu a przez telefon pracownik spółdzielni nie sprawdzi czy płacimy czynsz ,
wkarol1

Postprzez wkarol1 » Wt wrz 10, 2013 7:25 pm

nie mam pojęcia jak zaaktywizować ludzi , u mnie w klatce od 3 tygodni zepsuty jest domofon i nikt tego nie zgłasza do spółdzielni chociaż wszyscy za naprawy płacimy , ja mógbym dawno to zrobić ale czekam na reakcje innych i nic powiem wam ile to jeszcze potrwa , niestety nie dorośliśmy do społeczeństwa obywatelskiego i nic nas nie usprawiedliwia bo wykonanie telefonu nie zajmuje czasu a przez telefon pracownik spółdzielni nie sprawdzi czy płacimy czynsz ,
wkarol1

Postprzez karol » Śr wrz 11, 2013 12:42 am

a tu masz racje i to az dziwne bo takie anonimowe akcje i narzekania to przede wszystkim sa aktywni ci co nie placa czynszu im jest zawsze najdrozej i zle ale to tylko jak rozmawiaja miedzy soba
a co do domofonow to mieszkalem kiedys w takim bloku przy ul pietrusinskiego w ktorym domofon moze dzialal ale zamek od drzwi byl non stop niszczony bo kilku lokatorow mialo male dzieci pieski itd i nie mieli zamiaru caly czas obslugiwac domofon i jak probowalem negocjowac ze domofon w jakis sposob zabezpiecza nas przed nieprossonymi goscmi i ew nawet zlodziejami to mi powiedzieli ze jak mi sie nie podoba to zebym sie wyprowadzil i tak tez zrobilem
ciezkie tematy sa z ludzmi niestety
karol

Postprzez wkarol1 » Pt lis 08, 2013 2:13 pm

NIESTETY MIĘDZY INNYMI DLATEGO SĄ POTRZEBNE ZMIANY W SPÓLDZIELNI
DELEGATURA
UOKIK W KATOWICACH
Katowice, 30.07.2010r.
RKT-411-07/09/MK
DECYZJA Nr RKT-23/2010
I. Stosownie do art. 33 ust. 6 ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i
konsumentów (Dz.U. Nr 50, poz. 331 ze zmian. Dz.U. Nr 99, poz. 660, Dz.U. Nr 171, poz.
1206, Dz.U. z 2008r. Nr 157, poz. 976, Dz.U. Nr 223, poz. 1458, Dz.U. Nr 227, poz. 1505,
Dz.U. z 2009r. Nr 18, poz. 97, Nr 157, poz. 1241) oraz § 1 pkt 3 i § 4 ust. 1 rozporzadzenia
Prezesa Rady Ministrów z dnia 01.07.2009r. w sprawie własciwosci miejscowej i rzeczowej
delegatur Urzedu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (Dz.U. Nr 107, poz. 887), po
przeprowadzeniu postepowania antymonopolowego wszczetego z urzedu przeciwko
Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Hutnik” w Czestochowie, w imieniu Prezesa Urzedu
Ochrony Konkurencji i Konsumentów:
1. Na podstawie art. 10 ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów
uznaje sie za praktyke ograniczajaca konkurencje nadu=ywanie przez Robotnicza
Spółdzielnie Mieszkaniowa „Hutnik” w Czestochowie, pozycji dominujacej na rynku
udostepniania jej zasobów mieszkaniowych w celu swiadczenia usług telekomunikacyjnych
poprzez odmowe wydania zgody na zainstalowanie w jej zasobach urzadzen
telekomunikacyjnych przez „Skynet-Premex” Sp. z o.o. w Czestochowie, co jest praktyka
ograniczajaca konkurencje, o jakiej mowa w art. 9 ust. 2 pkt 5 ustawy o ochronie konkurencji
i konsumentów, polegajaca na przeciwdziałaniu ukształtowaniu sie warunków niezbednych
do rozwoju konkurencji na rynku swiadczenia usług dostepu do Internetu i nakazuje sie
zaniechanie jej stosowania.
2. Na podstawie art. 106 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie konkurencji i
konsumentów nakłada sie na Robotnicza Spółdzielnie Mieszkaniowa „Hutnik” w
Czestochowie, kare pienie=na w wysokosci 122.620 PLN (słownie: stu dwudziestu dwóch
tysiecy szesciuset dwudziestu złotych) płatna do bud=etu panstwa, z tytułu naruszenia zakazu,
o którym mowa w art. 9 ust. 2 pkt 5 ww. ustawy, w zakresie opisanym w punkcie I.1 sentencji
niniejszej decyzji.
3. Na podstawie art. 77 w zwiazku z art. 80 ustawy z dnia 16 lutego 2007r. o ochronie
konkurencji i konsumentów oraz na podstawie art. 264 § 1 ustawy Kodeks postepowania
administracyjnego (tekst jedn. Dz.U. z 2000r. Nr 98, poz. 1071 ze zmian.) w zwiazku z art. 83
ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, postanawia sie obcia=yc Robotnicza
Spółdzielnie Mieszkaniowa „Hutnik” w Czestochowie, kosztami opisanego w punkcie I.1
wkarol1

Powrót do Nasza spółdzielnia