Kolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za nami

W niedzielę 19 maja 2019r w sali koncertowej Spółdzielni Mieszkaniowej "HUTNIK" w Zawierciu odbył się kolejny kameralny koncert Filharmonii Jurajskiej pt. "Mistrzowskie Interpretacje".

    W pierwszej części koncertu zagrał na fortepianie Marcin Mogiła, w drugiej części na skrzypcach zagrała Katarzyna Helwing-Osuch z towarzyszeniem Aleksandry Naczyńskiej-Szlęk. Koncert poprowadziła koordynator Filharmonii Jurajskiej Anita Maszczyk.

    W programie koncertu znalazły się utwory Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego, Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz Franciszka Schuberta. 

"Piękno niejedno ma imię. Tego niedzielnego popołudnia było tym koncertem."

Kolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za namiKolejny koncert Filharmonii Jurajskiej już za nami Wstecz
Top